Aktuality

Postavte si nový dům v Dolních Počernicích

Společnost Sekyra Group se již řadu let zaměřuje na nevyužité či zanedbané pozemky naší metropole a přivádí je znovu k životu. Své aktivity soustřeďuje nejen na komerční a rezidenční projekty, ale také na přímý prodej pozemků. Nyní startuje již druhou etapu prodeje pozemků, které jsou určeny pro stavu rodinných domů v atraktivní lokalitě v Dolních Počernicích na Praze 9.

Získejte kvalitní pozemek na Praze 9

Společnost Sekyra Group se zaměřuje na realitní investice a development komerčních a rezidenčních nemovitostí. V této oblasti má za sebou celou řadu úspěšných projektů a ocenění. Od roku 2004 je také členem Asociace pro podporu projektů partnerství veřejného a soukromého sektoru v České republice. Společnost vždy zajímal rozvoj naší Metropole a stála zrodu řady nových nebo i nově zrekonstruovaných pražských oblastí.

Vyhněte se při koupi bytu v Praze pořadníkům a aukcím

V Praze došlo k prudkému obratu ve výstavbě bytů. Nabídka nestačí poptávce a lidé mají mnohdy smůlu: buď neseženou žádný byt nebo najdou takový, který jim z nějakého důvodu nevyhovuje.

Dolní Počernice stále nabízí pozemky za rozumnou cenu. Příští rok je zdraží DPH

Od příštího roku bude 15% DPH platit i pro parcely, kterých se dosud netýkala. Statistiky z minulých let ukazují, že zdražení se dotkne všech pozemků.

Stěhování do nových bytů v Dolních Počernicích už se blíží!

Nové nízkoenergetické byty v Dolních Počernicích v Praze 9 jsou skoro připravené k nastěhování. Novostavby jsou zkolaudované a mají popisná čísla.

Rezidenční projekt v Dolních Počernicích má vlastní web

Už za pár měsíců se do nových bytových domů v Dolních Počernicích nastěhují první majitelé. Zbývá však ještě několik volných bytů. Nerozhodnutí zájemci mají nyní novou příležitost, jak se o projektu dozvědět více – internetové stránky projektu.

Obyvatelé Dolních Počernic se mohou těšit na nový park

Výstavba nízkoenergetických bytových domů v lokalitě Dolních Počernic je v konečné fázi. Více než polovina nových bytů už dokonce našla své majitele. Ti krom

Nové byty v Dolních Počernicích se blíží do finále!

Nové byty v Praze 9 – Dolních Počernicích by měly být hotovy do konce roku, uvedl v rozhovoru pro Stavební fórum výkonný ředitel developerské společnosti Sekyra Group, Leoš Anderle. Pojďme si teď společně projekt nového bydlení v Dolních Počernicích připomenout.