Prodej bytů v Praze

Datum publikace článku: 28. 04. 2019

Zalíbily se vám Dolní Počernice? Chcete vyměnit prašné ulice velkoměsta za klidnější zástavbu uprostřed zeleně? Pak se pojďme společně podívat, jak prodej bytů v Praze 9 aktuálně vypadá. Je z čeho vybírat. V Dolních Počernicích totiž aktuálně vzniká zajímavý projekt nízkoenergetického bydlení, který je cenově dostupný i mladým rodinám. 

Prodej bytů v Dolních Počernicích – zaostřeno na lokalitu V Čeňku

Novinkou, která ovládla byty na prodej v Praze 9 v posledních měsících, je plánovaný projekt obytného souboru nízkoenergetických bytů V Čeňku. Jednoduché, poměrně nízké (tři nadzemní podlaží) a hlavně úsporné bytové domy nabídnou celkem 60 bytů. Prodeji bytů v Praze 9 tak nyní dominují inzeráty na zbrusu nové, slunečné a přiměřeně prostorné byty od výměr 1+kk po 3+kk s místem v podzemních garážích.

Prodej bytů v Dolních Počernicích

Prodej bytů v Praze 9 je také typický příznivými cenami. Nový byt zde můžete pořídit už za částku nepřesahující 1,5 milionu korun a nebudete přitom ochuzeni ani o parkovací stání. Další peníze pak budete šetřit přímo při samotném bydlení. Nové byty V Čeňku jsou totiž plánovány jako nízkoenergetické. Co to znamená?

  • Byty budou vybaveny kvalitními okny s izolačními trojskly
  • Samotné domy mají mimořádně kvalitní izolaci obvodových konstrukcí
  • Každý byt je vybaven vlastní větrací jednotkou, která se stará i o rekuperaci odpadního tepla. Zjednodušeně řečeno si v bytě topíte i třeba počítačem nebo při vaření 

Pokud tedy hledáte byty na prodej v Praze 9, proč se rovnou nepodívat po těch, které jsou šetrné k životnímu prostředí, a které vám ani v dalších letech bydlení nezruinují peněženku.

Prodej bytů v Praze 9 – další výhody

Mimo to, že si v novém bytovém komplexu V Čeňku můžete vychutnávat vysoký standard bydlení s minimálními náklady, mají tyto byty řadu dalších výhod. Najdete zde obchody, poštu, banky i školu a školku, nechybí řada míst k odpočinku a sportovnímu vyžití – od sokolovny po luxusní golfové hřiště. Pokud se rozhodnete pro bydlení v Dolních Počernicích, budete mít za rohem řadu příležitostí k výletům do přírody – ať už do Klánovického parku nebo třeba do parku v Průhonicích.